THALASSO THERAPY – thalasso terapia

Zoštíhľujúce a spevňujúca ošetrenie tela založené na látkach schopných štiepiť tuky: morské riasy, lipozómy s obsahom kofeínu a karnitínu, organický kremík, prírodný zelený íl, morský elastín a ďalšie aktívne rastlinné výťažky (napr. brečtan, zelený čaj a ďalšie). Toto ošetrenie:

  • má lipolytický účinok (štiepi podkožný tuk)
  • bojuje proti celulitíde
  • spevňuje pokožku a zjednocuje farebný tón pleti
  • detoxikuje telo a hydratuje pokožku.

POSTUP PRI OŠETRENÍ:
Kúra pozostáva z 12 ošetrení: 2 x týždenne po dobu 6 týždňov.

  1. Na očistenú pokožku naneste telový peeling Body Scrub, ktorý ju zbaví odumretých buniek a nečistôt, a tak ju pripraví na účinný príjem aktívnych látok obsiahnutých v produktoch použitých pri tomto ošetrení.
  2. Ošetrované miesta (oblasti postihnuté celulitídou, náchylné na ukladanie podkožného tuku a oblasti s ochabnutou pokožkou) jemne masírujte asi 5 minút pomocou ampulky zoštíhľujúceho a spevňujúceho biokomplexu Liposomes Body Slimming and Firming Bio Complex. Aktívne zložky prípravku bojujú proti celulitíde a tiež podporujú katabolizmus tukov, čím celkovo spevňujú pokožku. Tento proces zároveň prispieva aj k vyplavovaniu nadmerného tuku z tukových buniek.
  3. Následne pokračujte 10 minútovou celotelovou masážou pomocou masážneho telového krému Massage and Sauna Body Cream. Tento masážny olejový krém je vyrobený špeciálne na profesionálnu zoštíhľujúcu a detoxikačnú celotelovú masáž.
  4. Na ošetrované miesta naneste detoxikačnú masku z morských rias a ílu Algae and Argil Body Mask (je to vlastne bahenná telová maska obohatená morským riasami). Telo prikryte plastovou fóliou a zabaľte ho do vyhriatej deky. Masku nechajte pôsobiť 20 minút. Potom masku šetrne odstráňte pomocou vlhkého uteráka a zvyšky masky pomôžte klientovi dokonale odstrániť v sprche.
  5. Ošetrenie ukončite jemnou celotelovou masážou pomocou tvarujúceho masážneho gélu s rastlinnými výťažkami Body Shaping Phyto-Care Gel. Tento vysoko koncentrovaný telový gél je ideálny na boj proti celulitíde, zjemňuje krivky tela a spevňuje pokožku.

Na domáce použite zákazníkovi odporučte tieto výrobky:
Body Scrub
Body Shaping Phyto-Care

 

Novinky priamo na Váš email