OCEAN MARINE s morskými riasami

Ošetrenie tela určené na zoštíhlenie a spevnenie pokožky s morskými riasami a ďalšími prírodnými látkami. Ošetrenie je vhodné na

  • oblasti postihnuté celulitídou
  • oblasti náchylné na ukladanie podkožného tuku a
  • oblasti s ochabnutou pokožkou.

 

POSTUP PRI OŠETRENÍ:
Kúra pozostáva z 12 ošetrení: 2 x týždenne po dobu 6 týždňov.

  1. Na očistenú pokožku aplikujte telový peeling Body Scrub, ktorý ju zbaví odumretých buniek a nečistôt a tak ju pripraví na účinný príjem aktívnych látok z produktov použitých pri tomto ošetrení.
  2. Ošetrované miesta (oblasti postihnuté celulitídou, náchylné na ukladanie podkožného tuku a oblasti s ochabnutou pokožkou) jemne masírujte asi 5 minút pomocou špeciálneho masážneho telového mlieka Lotion Speciale Pour Massage. Zapojiť môžete prvky lipolytickej aj lymfatickej masáže. Pre lepší účinok môžete použiť aj ultrazvukové zariadenie.
  3. Následne telo resp. ošetrované oblasti masírujte asi 20 minút pomocou krému na zoštíhľujúcu masáž Creme De Massage Amincissante. Tento jedinečný masážny krém s dvojakým účinkom z pokožky jemne odstráni odumreté bunky, podporí jej prekrvenie a zároveň dodá telu vlastné tukové mikročastice.
  4. Na pokožku následne naneste gélovú masku z morských rias Marine Algae Gel Body Mask, ktorú počas nanášania pár minút masírujte. Na pokožke nechajte hrubšiu vrstvu gélovej masky, prikryte ju plastovou fóliou a zabaľte do vyhriatej deky. Masku nechajte pôsobiť 20 minút* a potom ju odstráňte teplým vlhkým uterákom alebo zmyte v sprche.
  5. Ošetrenie ukončite nanesením spevňujúceho a tonizujúceho telového gélu Body Gel Toning and Firming, ktorý naneste na celé telo, vrátane poprsia a paží.

*Ak klient toleruje použitie prípravku Yellow Rose Cellu-Therm, môžete ho po kvapkách naniesť na miesta postihnuté celulitídou alebo miesta s nahromadeným podkožným tukom. Pred každou aplikáciou je nutné vykonať tolerančný test, aby sa predišlo možnému riziku vzniku alergickej reakcie na pokožke klienta. Počas manipulácie s prípravkom používajte ochranné rukavice.

Na domáce použite zákazníkovi odporučte tieto výrobky:
Body Scrub
Lotion Speciale Pour Massage
Body Gel

Novinky priamo na Váš email