CHOCOLATE – TELOVÉ OŠETRENIE S ČOKOLÁDOU

Protistresové telové ošetrenie založené na prírodnom kakau v kombinácii so špeciálnymi zoštíhľujúcimi a spevňujúcimi aktívnymi látkami. Toto ošetrenie:

 • má spevňujúci a zoštíhľujúci efekt
 • má proti celulitídny efekt
 • pokožku hydratuje a ukľudňuje
 • prináša pocit uvoľnenia a šťastnú pokožku bez stresu

Usmejte sa a vychutnajte si pocit bez stresu s príchuťou čokolády.
Už od čias Mayov je účinok čokolády na ľudské zdravie veľmi dobre známy. Mayovia verili, že kakaovník (Theobroma Cacao) je boží dar ľuďom. Neskôr objavil priaznivé účinky kakaa na pokožku aj odbor kozmetológie. Pôsobenie čokoládovej masky na pokožku, dotyk čokolády a jej bohatá prírodná aróma vzbudzuje intenzívny pocit bez stresu a napätia. Hormón serotonín, ktorý sa produkuje keď cítime alebo jeme čokoládu, sa považuje za hormón šťastia.


POSTUP PRI OŠETRENÍ:
Kúra pozostáva z 12 ošetrení: 2 x týždenne po dobu 6 týždňov.

 

 1. Ošetrenie začnite vyčistením pokožky pomocou peelingu Chocolate Body Scrub. Peeling odstraňuje odumreté bunky pokožky a nečistoty a pripravuje pleť na príjem aktívnych látok z produktov použitých pri tomto ošetrení.
 2. Ošetrované miesta jemne masírujte 5 minút pomocou zoštíhľujúceho gélu Cellu-Slim. Pre lepší účinok môžete použiť aj ultrazvukové zariadenie.
 3. Telo masírujte asi 10 minút krémom Chocolate Body Cream.
 4. Potom naneste masku Chocolate Body Mask a telo zabaľte do fólie (masku môžete pred použitím zohriať v teplom vodnom kúpeli). Masku nechajte pôsobiť 20 minút.
 5. Zábal a masku odstráňte a ošetrenie ukončite nanesením telového krému Chocolate Body Cream.


Na domáce použite zákazníkovi odporučte tieto výrobky:

 • Chocolate Body Scrub
 • Chocolate Body Cream
 • Cellu-Slim
Novinky priamo na Váš email