HERBAL bylinné ošetrenie s obsahom 98% prírodných látok

Nová séria profesionálnej prírodnej telovej kozmetiky Herbal vznikla jedinečnou kombináciou tradičných liečivých rastlín a byliniek, známych nielen v starovekom Grécku ale aj v celom okolí Stredozemného mora, zmiešaných s jedinečnou zmesou esenciálnych citrusových olejov a prírodných živíc. Bylinné ošetrenie tela:

 • obsahuje 97-98% prírodných látok
 • hydratuje, vyživuje a upokojuje pokožku
 • antioxidanty obsiahnuté v produktoch chránia pokožku pred pôsobením voľných radikálov
 • detoxikuje telo a chráni ho pred vplyvom znečisteného vonkajšieho prostredia
 • má zoštíhľujúci, spevňujúci a proti celulitídny účinok
 • jedinečne osviežuje telo aj ducha.

 

POSTUP PRI OŠETRENÍ:
Kúra pozostáva z 12 ošetrení: 2 x týždenne po dobu 6 týždňov.

Vzhľadom na vysoký obsah prírodných esenciálnych olejov vo výrobkoch Yellow Rose série HERBAL sa ich použitie neodporúča počas tehotenstva a osobám s pokožkou citlivou na esenciálne oleje.

 1. Pokožku tela očistite použitím bylinného telového peelingu Herbal Body Scrub. Kryštály cukru ju zbavia odumretých buniek a nečistôt a tým ju pripravia na účinný príjem aktívnych látok z ďalších prípravkov série Herbal. Prípadné zvyšky peelingu odstráňte pomocou navlhčeného uteráka.
 2. Následne použite tvarujúce telové mlieko Herbal Body Contour Cream s bylinnými výťažkami a jemne ním masírujte ošetrované miesta (oblasti postihnuté celulitídou, náchylné na ukladanie podkožného tuku a oblasti s ochabnutou pokožkou) až kým mlieko nevsiakne. Telové mlieko so zamatovým zložením účinne bojuje proti celulitíde, tvaruje postavu a spevňuje pokožku. Pre maximálny výsledok môžete ošetrenie podporiť ultrazvukom.
 3. Bylinným telovým olejom Herbal Body Oil jemne masírujte celé telo. Na masáž môžete použiť aj bylinné masážne vrecúška Herbal Massage Pouches namočené do ohriateho oleja Herbal Body Oil. 
 4. Na pokožku naneste výživnú a hydratačnú telovú masku Herbal Body Mask.  Prikryte ju plastovou fóliou a telo zabaľte do vyhriatej deky. Masku nechajte pôsobiť 20 až 30 minút a potom ju odstráňte pomocou vlhkého uteráka (nie je potrebné použiť sprchu).
 5. Ošetrenie ukončite jemnou celotelovou masážou pomocou telového mlieka Herbal Body Milk.

Na domáce použite zákazníkovi odporučte tieto výrobky:
Herbal Body Scrub
Herbal Body Contour Cream
Herbal Body Milk

Novinky priamo na Váš email